PORADENSTVO A SLUŽBY V OBLASTI STAVEBNÍCTVA

Stavebné práce v Žiline a okolí už 10 rokov

O NÁS

Sme na trhu už vyše desať rokov a pod značkou M-Bau fungujeme približne tri roky. Zaoberáme sa prevažne úpravou interiérov bytových a nebytových priestorov. Ponúkame široké portfólio prác, ktoré nám umožňuje vytvoriť vami požadované dielo na kľúč a odbremeniť tak investora od všetkých starostí počas úpravy vašej nehnuteľnosti.

Pri každom projekte sa snažíme o precízne spracovanie a trvácny výsledok. Potrpíme si na kvalitnú prácu za rozumnú cenu, pretože tá sama a s pomocou odporúčaní spokojných zákazníkov zabezpečuje stále nové objednávky. V roku 2013 sme spustili našu internetovú stránku a môžete si tu pozrieť ukážku naších prác, ktoré sme realizovali. Vprípade, že budete mať akúkoľvek otázku, volajte, píšte a my vám radi odpovieme. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.

REFERENCIE

Náš byt bol prerobený podľa našich predstáv. Sme spokojní. Cena bola dobrá. Komunikácia s pracovníkmi výborná. Ďakujeme

Eva, Žilina

Dali sme si prerobiť kúpeľňu a netrvalo to tak dlho, ako sme očakávali. Po týždni sme ju mohli už opät využívať. Boli sme spokojní aj s celkovým prístupom k práci.

Jana, Čadca

S touto firmou mám dobrú skúsenosť, odporúčam.

Miro, Žilina

Firma M-BAU nam realizovala komplet zateplenie rodinneho domu (fasada,sokel,pokladka dlazby na terase) a boli sme velmi spokojni ci uz s kvalitou odvedenej prace, s pristupom pracovnikov a v neposlednom rade i s cenou…Odporucame kazdemu.

Radovan, Žilina

KONTAKT

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na našej e-mailovej alebo, alebo telefonicky. Neváhajte a píšte, veľmi radi Vám odpovieme na otázky.

Kontaktné údaje

 

M - Bau Stavebná spoločnosť

Smreková 19 010 07 Žilina

 0908 277 574

 info@m-bau.sk

Pondelok - Sobota: 7:00 - 21:00

Kontaktný formunlár

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa